ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА Івано-Франківської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС»

Команда Політичної партії «ГОЛОС» об’єднує людей, які готові брати відповідальність за розвиток й майбутнє нашої громади, області та країни в цілому.

Нашими принципами є доброчесність, рішучість, професійність та командна робота. А головними цінностями - справедливість, повага до прав людини, свобода, європейський вибір та нульова толерантність до корупції.

Ми хочемо не просто зміни влади. Ми хочемо запровадити професійні підходи та принципи управління в усіх сферах.

Ми за створення сприятливого середовища для розвитку, заснування бізнесу та стабільного, забезпеченого життя.

І ось що ми пропонуємо:

Освіта

В рамках реформи Нової української школи - створити і забезпечити належне освітнє середовище усіх закладів дошкільної та загальної середньої освіти. Це впровадження в програму старших класів вільних предметів на вибір учня, що сприятимуть їх самовираженню та розвитку особистих талантів.

У новій школі ми бачимо професії вихователя, вчителя та викладача престижними, а оплата їх праці повинна стимулювати найкращих та успішних людей бути прикладом та наставниками для наших дітей.

Підтримати ініціативу у створенні приватних закладів дошкільної освіти, збільшенню їх кількості та співпраці з місцевими органами освіти.

 Забезпечити доступ до мистецьких, спортивних, інших занять у закладах позашкільної освіти.

Охорона здоров’я

 В рамках запровадження Медичної реформи, забезпечити для мешканців області рівні умови і доступність до медичних закладів, обслуговування у професійних лікарів з чітким та зрозумілим алгоритмом для кожного. Сприяти прозорому постачанню і закупівлям медичних препаратів. За рахунок медичного страхування забезпечити безкоштовне надання первинних медичних послуг.

 Наша позиція передбачає прозорий та відкритий конкурс на посади очільників комунальних закладів охорони здоров'я, а також систему громадського оцінювання роботи лікарів та заміни неефективних, що відкриває доступ до професії випускникам медичних навчальних закладів, стимулює лікарів до підвищення кваліфікації, запроваджує додаткову систему народного контролю та боротьби з корупцією в закладах охорони здоров'я.

Транспорт та інфраструктура

 Ми сприятимемо розвитку якісного транспортного сполучення з кожним селом, селищем в області шляхом розробки та дотримання чітких планів ремонту доріг на заміну безконтрольного “ямкового ремонту”.

Ми сприятимемо запровадженню автоматизованої системи регулювання та контролю за дотриманням правил дорожнього руху, з метою підвищення безпеки учасників руху та уникнення заторів.

Самоврядування

 Робота органів місцевого самоврядування має об’єднатися навколо реалізації ідей самої громади, відображати їхні цінності та потреби.

Місцеві бюджети мають бути перетворені у бюджети розвитку замість сучасних бюджетів проїдання. Жителі громади мають бачити перспективу своєї громади: планування власного розвитку, розвитку бізнесу чи кар’єри.

Самоврядування та самоорганізація людей повинні мати належну підтримку, гарантії та ресурсне забезпечення.

 Урбаністика

 Ми виступаємо за те, щоб кожне місто і село в області розвивались стабільно, були готовими до стихійного лиха і враховували актуальні виклики.

Завдяки створенню комплексних стратегій розвитку і генпланів забудови з урахуванням пропозицій громади, місцеві органи влади зможуть забезпечити облаштування і створення належних умов для життя у всіх куточках Івано-Франківської області.

Генплани забудови повинні передбачати: достатню кількість рекреаційних зон, громадських просторів для відновлення працездатності населення; достатню кількість закладів дошкільної та загальної освіти.

Сільське господарство

Ми підтримуватимемо розвиток фермерського господарства та створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва в цій галузі. Ініціюватимемо гранти на розвиток кооперацій, програми співфінансування від ОТГ, створення кооперативної інфраструктури з налагодженням зв’язків з потенційними ринками, а також розвиток агротуризму.

Молодіжна політика

 Ми підтримуємо створення молодіжних центрів для молоді та молодіжних та громадських організацій, просторів для розвитку та культурного проведення дозвілля. Виступаємо за розробку програм розвитку та підтримки молодих талантів, що представляють громаду на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Підтримуємо участь молодіжних організацій в управлінні громадою, з метою залучення молоді у політичному житті громади, а також з метою формування професійного кадрового резерву досвідчених та ефективних управлінців.


Виборча Програма до Івано-Франківської міської ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області Політичної партії «ГОЛОС»

Команда Політичної партії «ГОЛОС» об’єднує людей, які готові брати відповідальність за розвиток й майбутнє нашої громади, області та країни в цілому.

Нашими принципами є доброчесність, рішучість, професійність та командна робота. Наші цінності це справедливість, повага до прав людини, свобода, європейський вибір та нульова толерантність до корупції.

Ми йдемо не просто змінювати владу. Ми запровадимо професійні принципи управління в усіх сферах.

НАШІ ОСНОВНІ ЦІЛІ:

• Контролювати владу на місцях

Кожен мешканець міста має відчути безпосередній вплив власного вибору на своє повсякденне життя. Саме обрані нами депутати та голова громади визначають, як розвиватиметься наше місто, на що витрачатимуться кошти, чи пишатимуться наші діти містом, в якому живуть. Цінності, які декларує Політична партія «ГОЛОС» будуть представлені в обличчях депутатів Івано-Франківської міської ради.

Ми здатні контролювати владу!

Ми забезпечимо проведення відкритих конкурсів на посади керівників комунальних підприємств, створення наглядових рад з представників громади та регулярне звітування перед мешканцями.

• Зупинити свавілля «народних слуг»

  Уже більше року вся країна спостерігає за втіленням одного, не зовсім вдалого, серіалу в життя. Спочатку це виглядало як здійснення найзаповітніших мрій кожного українця. Згодом, вони зробили нас ще раз. Тепер місцеве самоврядування. Ми здатні своїм голосом зупинити свавілля відірваних від народу слуг? Обравши впевнених, цілеспрямованих лідерів, мешканці громади зможуть отримати справжніх народних слуг, що будуть стояти на варті їхніх прав та свобод!

Забезпечити свободу вибору, а не вибір «свободи»

  У той час, коли вся країна живе в матеріалізованому серіалі, наша громада вже десятий рік спостерігає локальний спектакль однієї сили, що монополізувала всі сфери громадського життя.

У змові з кількома тимчасовими союзниками, під масками відчайдушних патріотів і борців за сімейні цінності, містом керують відверті дилетанти, що тільки зрідка дослухаються до громадської думки і готові заради особистих, безглуздих амбіцій витрачати сотні мільйонів гривень з порожньої міської казни на відверто утопічні проєкти.

Наша команда здатна створити гідну альтернативу діючим монополістам у владі та забезпечити справжню свободу вибору жителям міста.

Зупинити хаотичну «солідарну європейську» забудову міста

  Роками наше місто є одним з лідерів житлового будівництва в країні. У той час, як одна політична сила монополізувала владу в місті, їхні ситуативні союзники зібрали під своїм крилом представників більшості забудовників. Разом вони перетворюють наше місто в одне велике урбаністичне ґетто. Ще кілька років тому територія навколо міського озера була своєрідною оазою дикої природи в середмісті. Сьогодні ж кожен може пересвідчитись, до чого призведе подальше свавілля союзу «міцних господарників» і «щирих патріотів». І це тільки один з численних прикладів недолугого управління та відсутності будь-якої стратегії розвитку міста.

Наша команда вимагає в найкоротші терміни, за найширшої участі експертів і громадськості, розробити новітній Генеральний План Івано-Франківської ОТГ, який буде містити всі умови для перетворення міста в справжній європейський осередок і з найкращими умовами для ведення бізнесу.

Наша мета - забезпечити дотримання мораторію на забудову архітектурно-історичної частини міста.

Зруйнувати існуючі корупційні схеми

  У нашій команді немає жодного представника великого бізнесу та олігархічних кланів. Ми не знаємо, що таке «схеми» і «теми». Використовуючи прозорі інструменти управління містом, ми здатні довести, що є інший шлях, а не лише вічні «дерибани» і «договірняки».