23.10.2020

"Не можна клясти владу і не ходити голосувати", – Вакарчук закликав прикарпатців прийти на місцеві вибори

Засновник партії “Голос” Святослав Вакарчук відвідав Прикарпаття, щоб підтримати партію “Голос”. За два дні він побував в Івано-Франківську, Богородчанах, Надвірній, Коломиї, Долині.

“Команда і партія “Голос” для мене є рідна. Це як діти, яких батьки виховали і віддали у світ. Потім кожен живе своїм життям, але то твоє рідне – ніколи ти від того не відійдеш, тому я завжди поруч”, – сказав Вакарчук. 

Святослав Вакарчук зазначив, що місцеві вибори не менш важливі, як вибори у Верховну Раду чи президентські вибори. 


“Дуже переживаю, що люди будуть легковажно ставитися до місцевих виборів. Люди думають, що президента і Верховну Раду важливо обирати, а на місцеві часом можна і не піти, бо то нічого все одно не вирішить. Не легковажте, бо безпосередньо ваше життя залежить від цих виборів. Тому що це дороги, це школи, це дитячі садочки, це добробут, це озеленення і це те, що кожен день створює ваш комфорт, – закликав Вакарчук. – Президент, тим більше цей точно, цього точно не буде робити. Депутати можуть опікуватися цим округом, можуть приїжджати, допомагати, але вони не живуть тут кожного дня”.


Вакарчук закликав прикарпатців прийти на місцеві вибори, проголосувати і взяти відповідальність за свій голос.


“Ми не можемо клясти президента, Верховну Раду і місцеву владу на кухні, дивлячись ток-шоу по телевізору, а потім не приходити на вибори і нарікати, що дитячий садочок не збудований. Ви маєте шанс вибрати тих людей, які це зроблять. Тому зробіть свій вибір усвідомлено і відповідально, як це роблять справжні європейці. Треба прийти, проголосувати і взяти відповідальність за цей голос”, – звернувся Вакарчук до прикарпатців.