25.10.2020

Лідер прикарпатського «Голосу» Володимир Тищенко поскаржився у поліцію на опитування Зеленського

Лідер обласної організації партії “Голос” Володимир Тищенко проголосував і повідомив поліцію про президентське опитування, яке є незаконною агітацією у день виборів. 

“Виконав свій громадянський обов’язок і віддав голос за зміни.

На дільниці повідомив у поліцію про незаконне опитування Зеленського та дав пояснення”, – написав Тищенко у Фейсбуці і закликав прикарпатців прийти проголосувати.

Кандидат наголошує, що опитування фінансує партія “Слуга народу”.

“Опитування ініційоване президентом, який має власну політичну силу, що висувала його на цю посаду, представлена “монобільшістю” у парламенті, та бере активну участь у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Озвучені президентом України питання апелюють до різних соціальних та вікових груп населення, а відтак, проведення такого опитування саме у день голосування має ознаки передвиборної агітації, у тому числі прихованої. Очевидно, що метою цього заходу є, щонайменше, активізація прихильників відповідної політичної партії, розширення їх кола, а також спонукання до участі у голосуванні на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року”, – каже Володимир Тищенко.

У поліції відібрали пояснення, але відмовилися складати протокол про адмінпорушення. Повідомили, що дільничний інспектор вивчає ситуацію.

Продовжуємо працювати. Підписуйся на наш Facebook, Instagram та Telegram.